Новий дитячий майданчик незабаром з'явиться на перехресті вулиць Бєлінського та Миргородської, що в селищі Второмайском. Раніше тут "красувалася" справжня звалище побутового сміття. На сьогоднішній день встановлені металева огорожа і футбольні ворота. Також закуплено ліхтарі, камери відеоспостереження, гойдалки, пісочниці та лавки.

У Запоріжжі з'явиться новий дитячий майданчик.

Роботи тривають. Допомагають і місцеві жителі. Вони щодня виходять на суботник: виконують фарбування, бетонування та прибирання території.

Цей поект став спільним втіленням жителів кількох вулиць: Бєлінського, Київської, Квіткової, Будівельної, Рєпіна, Гнаровской і Самарської. Ініціатори, обговоривши ідею, подали заявку на участь у конкурсі "Ми – це місто" і здобули перемогу. В результаті жителі отримали 85 тисяч гривень на реалізацію свого проекту.

Замість сміттєзвалища - новий дитячий майданчик.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "вагітність" Ольги Сумської, навала павуків, нова пристрасть Тіни Кароль і небезпечний бензин на АЗС

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Нагадаємо, що синоптики попередили українців, що похолодання вже не за горами, і саме час готуватися до погодних змін.

Як повідомляв Знай.иа в Кирилівці ураган вирішив налякати відпочиваючих: шторм змиває пляжі і заважає відпочиваючим насолодитися оксамитовим сезоном.

Знай.иа писав, що у Шевченківському гаю Львова підходить до завершення реставрація старовинного вітряка, який був привезений із села Конотоп Чернівецької області і датується початком XX століття.