У Запоріжжі нашестя отруйних комах: заповзають в квартири і навіть снують по тротуарах. Південноросійського тарантула (один з найбільших представників свого виду) помітили вчора в Запоріжжі, повідомляє golos.zp.ua

Дивись ті під ногами: там може пробігти тарантул.

Павуки лізуть на дачні ділянки і футбольні поля, навіть заповзають до людей у хату. Мешканців закликають бути обережними і не вбивати павуків. У деяких регіонах України тарантул знаходиться під охороною, як зникаючий вид.

Південноруські тарантули живуть в норах. Їх вага складає близько 7 грамів, розмір 3 сантиметрів. Вони не агресивні. Їх отрута викликає у людини невеликий набряк і пожовтіння шкіри, однак ризик алергії все ж є.

Ось так виглядають тарантули.

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Показати ще

Нагадаємо, що у Немирівському районі Вінницької області було виявлено тіло літньої жінки. Невідомий убив пенсіонерку, завдавши їй численні поранення ножем.

Як повідомляв Знай.иа нещодавно Вінницький міський суд виніс вирок громадянину Росії і жителя Миколаївської області, які вбили жінку і пограбували її будинок.

Знай.иа писав, щоб зацікавити школярів навчанням, реформи про Нову українську школу мало, в Івано-Франківській загальноосвітній школі №3 цього року з'явилися перші навчальні роботи Фотон.