В місті Мелітополь Запорізької області сімох дітей з ясел дитсадка №9 шпиталізували з попереднім діагнозом гастроентерит.

у Мелітополі У садку отруїлося 8 дітей, 7 з них у реанімації.

У понеділок, 16 вересня, була зареєстрована групова захворюваність гастроентеритом в дитячому садочку № 9 в Мелітополі. Всього захворіли 8 дітей ясельних груп, 7 з яких госпіталізовані в інфекційний стаціонар лікарні.

Стан дітей середньої важкості. У закладі проводяться відповідні протиепідеміологічні заходи. Причини і етіологічний збудник захворювань встановлюються.

В Мелітополі дітей інфекція косить.

Популярні новини зараз
Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Нагадаємо, що випадок крайньої жорстокості стався в місті Южному Одеської області. Там молодий чоловік намагався вбити свою колишню дівчину.

Як повідомляв Знай.иа в Дарницькому районі Києва група підлітків побила поліцейського з-за зауваження про голосної музики.

Знай.иа писав, що команда Зеленського вирішила переписати Кодекс законів про працю. Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що старий Кзпп "безнадійно застарів".