Запорожанин Сергій Сидоров на своїй сторінці опублікував цікавий кадр. Так, йому вдалося "познайомитися" з дикою твариною, що живе у місті, настільки близько, що пухнастий звір стрибнув йому на ногу.

Як виявилося, мила лісова тваринка взагалі не боїться людей, сміливо йде "на руки". Автор знімка припускає, що скоро і на плечі буде заплигувати.

Як би там не було, потрібно пам'ятати, що всі дикі тварини можуть переносити небезпечні інфекції.

Чоловік сфотографував ручну білку.

Нагадаємо, що на днями також була помічена міська білка - пухнаста красуня не боялася людей і щосили готувалася до зими.

Популярні новини зараз
"Можуть у мене посмоктати": Раміна заблокувала Maserati бухому жлобу, який ледь не з кулаками поліз на дівчину Внаслідок нічного ракетного удару по Києву загинули діти (оновлено) Довго розбиратись не будуть: в українців можуть відібрати частину субсидії, хто в зоні ризику ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень"
Показати ще

Як повідомляв Знай.іа, що Олексій Гончарук визнав, що рівень прожиткового мінімуму – недостатній, щоб надати українцям можливість вижити.

Знай.іа писав, що українець Артем Тарасов зафіксував на камеру мобільного телефону антисанітарію на касі, куди кладуть куплені українцями продукти.