До Дня захисника України в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка "Фактор свободи". Вона присвячена ролі Івана Мазепи, Симона Петлюри і Степана Бандери в українській історії.

Незвичайна виставка пройшла у Запоріжжі.

Щоб зробити виставку ще більш цікавою, автори спробували уявити, який вигляд могли б мати профілі Мазепи, Петлюри, Бандери в соціальній мережі Facebook. Дуже цікаво подивитися, хто ж би був у друзях цих великих людей і які б геолокації вони б відзначали.

"У виставці мова йде не тільки про Мазепу, Петлюру, Бандеру, як про звичайних людей, які були здатні на надзвичайні вчинки, але й про ціле середовище, сформоване навколо них, їх послідовників", - розповіли в краєзнавчому музеї.

На 2019 рік припадають ювілеї відомих особистостей: Мазепи, Петлюри і Бандери.

Популярні новини зараз
В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури Відьма Марія Тиха озвучила тривожний прогноз на червень: під загрозою бомбардувань 13 міст 27 уколів у губи, все тіло в тату і навіть талія 35 см: групка людей вирішила зробити себе красивішими, але прогадали Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Нагадаємо, що на День захисника правоохоронці перекриють центр української столиці.

Знай.uа писав, що українець Артем Тарасов зафіксував на камеру мобільного телефону антисанітарію на касі, куди кладуть куплені українцями продукти.