Запоріжжі відлякує туристів: на вокзалі сморід, лайка і людські тіла. На всю цю картину міська влада і поліція просто закривають очі.

На Запорізькому вокзалі жахливі умови: нікому немає діла.

Прямо біля бордюрів сплять люди без певного місця проживання, трохи віддалік біля супермаркету вони ж збираються в цілі "угруповання". Спиртні напої, лайка і страшенний сморід відлякують, як всіх бажаючих відвідати місто, так і самих городян.

Поки що невідомо, хто вирішить "дану проблему", але незабаром, з настанням холодів, всі ці люди переберуться на територію вокзалу, де ситуація не з кращих.

Друзья Запорожцы! Вот так у нас встречают гостей Жд-1 ! Стыдно и противно, куда смотрит Полиция?

Популярні новини зараз
Українцям подарують безкоштовну розмитнення, але лише один раз і не всім: кому пощастило Українського військового через критику взялися повчати столичні чиновники: "Ви не у відставку маєте йти, а в тюрмі сидіти" Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено
Показати ще
Geplaatst door Алексей Херсон op Zondag 13 oktober 2019

Нагадаємо, що на День захисника правоохоронці перекриють центр української столиці.

Знай.іа писав, що 14 жовтня, військовий оркестр США зіграє для вінничан "Музика свободи", саме так називається нова програма оркестру ВВС США, яку привезли до Вінниці військові музиканти.