В ставках-охолоджувачах Запорізької АЕС з'явилося екзотичний житель, яки загрожує нормальній роботі станції, і сприяє зниженню потужності енергоблоків. Про це повідомляють у прес-службі атомної станції.

Молюск-меланія – це равлик, який водиться в Африці, Азії і Австралії, в наших краях вони живуть переважно в акваріумах. Але не зрозуміло з якої причини, теплолюбивий молюс потрапив у ставки-охолоджувачі Запорізької АЕС, і чудово себе почуває в такій атмосфері.

Винятковою особливістю є його плодючість, чим він і скористався. Там проживає ціле потомство, що призупинило активну роботу станції.

Боротися із новим жителем планують біологічним способом. У структурі АЕС є гидроцех, в якому вже вирощують мальків риб, комах, водорості, які також створюють проблеми для функціонування електростанції.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Вони почали вирощувати мальків чорного амура, який повинен поїдати меланії.

Нагадаємо, у мережу потрапили кадри з Чорнобильської АЕС, на знімках помітили дещо дивне: відео

Як повідомляв раніше Знай.ua, третьокласники з Росії втекли в Чорнобиль після перегляду культового серіалу: шукав весь склад МВС

Також Знай.ua писав про те, що той самий зловісний 4-й енергоблок: як виглядає епіцентр Чорнобильської катастрофи зараз, відео