Кирилівку атакували великі чорні черв'яки – ківсяки. Місцеві жителі в паніці, так як вони псують урожай і навіть гризуть бетон.

Страшні тварюки повзають по парканах і будинках, повідомляють жителі в Youtube. Багатьом навіть гидко виходити у двір.

Бридкі тварюки розплодилися в Кирилівці.

У свою чергу, ентомолог Семен Воловник вважає, що для людини ці черв'яки загрози не представляють. Вони їдять листя, харчуються також картоплею, морквою та іншими овочами в городах.

Швидше за все, ківсяк так сильно розмножився з-за дощового літа. Розмножується він на ділянках, які люди взяли під забудову, але не обробляють і не будуються.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи
Показати ще

Нагадаємо, що під Одесою, у місті Південний, поліція виявила предмети, які випромінювали радіацію вище за норму в 500 разів.

Знай.uа писав, що Микола Цяпкало, 73-річний житель Ірпеня, Київ, відправився в у гості до своєї дочки, яка з сім'єю живе в Марокко, Африка, на велосипеді.