Мерія приготувала запорожанам справжній подарунок до Нового року. Виявляється, всі основні роботи з будівництва терміналу аеропорту будуть завершені вже в грудні цього року.

У Запоріжжі аеропорт почне свою роботу 22 жовтня.

Зараз в терміналі завершуються внутрішні та оздоблювальні роботи. Продовжують встановлювати спеціальне обладнання.

Крім того, у наступному році доведеться побудувати потужну підстанцію, вартість якої оцінюється в близько 60 млн гривень.

Аеропорт Запоріжжя відновить роботу після капітального ремонту аеродрому, який включав ремонт злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки та перону, 22 жовтня. Це відбудеться на тиждень пізніше через необхідність проведення додаткових робіт.

Популярні новини зараз
Благовіщення у 2023 році: які послаблення у Великому пості, історія та традиції свята Син зрадника Балицького втік з родиною до Дубаю: у Криму вже не безпечно Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято
Показати ще

Новий термінал відкриють на зимові свята.

Нагадаємо, що на Прикарпатті, почався грибний сезон, завзяті грибники не упустили можливості насолодитися полюванням на гриби.

Знай.uа писав, що на Дніпропетровщині оселився один з найнебезпечніших хижаків.