Суд засудив запоріжанку-сепаратистку: медсестра в декреті закликала до возз'єднання з Росією.

19 жовтня Жовтневий райсуд Запоріжжя виніс обвинувальний вирок медсестрі "Міської лікарні екстреної і швидкої допомоги", яка ще в 2014 році вела пропаганду за приєднання до Росії.

Жінку судили за політичні гасла в соцмережах.

У себе на сторінці "Вконтакте" жінка розмістила текст з ілюстрацією за референдум про приєднання Південного Сходу до Росії. Пізніше вона запостила ще одну новину подібного характеру.

Суд пошкодував мати двох маленьких дітей і засудив до року умовного покарання.

Популярні новини зараз
Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Суд пошкодував медсестру і засудив до року умовного покарання.

Нагадаємо, що на вихідних величезна хмара з чадним газом накрило України. Причинами такого явища вважають промислові викиди, а також горіння торфовищ і звичку українців восени масово спалювати листя.

Знай.uа писав, що Державна судова адміністрація України (ДСАУ) оголосила закупівлю службових автомобілів для судових інституцій.