Сепаратистський напис з'явився на будівлі школи №11 в Мелітополі.

В Мелітополі з'явилися сепаратичні написи.

Напис "Мелітополь – Новоросія" зроблений з допомогою трафарету. Швидше за все, такі написи скоро з'являться і на інших будівлях міста.

Поки невідомо, хто її автор і коли вона була зроблена, але скоріше за все, під покровом ночі.

В Мелітополі з'явився сепаратичний написи.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку "Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків Дмитро Комаров не може оговтатися після такого горя: "В одну мить знищено"
Показати ще

Доречі, 19 жовтня Жовтневий райсуд Запоріжжя виніс обвинувальний вирок медсестрі "Міської лікарні екстреної і швидкої допомоги", яка ще в 2014 році вела пропаганду за приєднання до Росії.

Нагадаємо, що на вихідних величезна хмара з чадним газом накрило України. Причинами такого явища вважають промислові викиди, а також горіння торфовищ і звичку українців восени масово спалювати листя.

Знай.uа писав, що Державна судова адміністрація України (ДСАУ) оголосила закупівлю службових автомобілів для судових інституцій.