По парку в Мелітополі прогулюються свині. І все б нічого, якби поруч не знаходилися люди. Тварини вже не перший день випасаються в місці, відведеному для відпочинку.

Людям не дуже подобається таке сусідство.

Господар свиней на подножному кормі вирощує так вже не перше стадо. Тварини досить вгодовані і не страждають від голоду.

Але людям не особливо подобається таке сусідство. Адже захищаючи своїх поросят свиноматка, якщо їй привидиться загроза, цілком може напасти на людину. Крім того, половина парку перерита, так як тварини шукають жолуді на всій території.

Популярні новини зараз
Зима ще не відступила - наприкінці березня на Україну чекають сильні снігопади Двійник володимира путіна зганьбив діда в Маріуполі і забув щелепу: "Бабуся без зубів" Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Нагадаємо, що консервативна оцінка розвитку Міністерства економіки, торгівлі і сільського господарства передбачає зростання ВВП в наступному році на 3,7%, оптимістична - 4,8%.

Знай.uа писав, що в Вінницькій області минулого тижня до медиків з симптомами на грип і ГРВІ звернулося 7 тисяч чоловік.