В Україні підрахували, скільки в середньому буде коштувати ванна гарячої води.

Ванна у Запоріжжі одна з найдешевших.

При підрахунках виходили з того, що середній обсяг ванної — 160 літрів. Також рахували виключно гарячу воду, без додавання холодної.

Запоріжці в середньому заплатять 13,97 грн за ванну гарячої води.

Полежати в ванній жителю Луцька обійдеться в 17,13 грн (кубометр гарячої води коштує 107,07 грн), жителю Рівного – 16,92 грн (105,78 грн за кубометр), а Житомира – 16,72 грн (104,51 грн за кубометр).

Популярні новини зараз
"Заробіток на порожньому місці...": українка скаржиться на "Київстар", щомісяця мінус 150 гривень Переможець "Танці зі зірками" Женя Кот разом із дружиною потрапили в аварію: "Викинуло в канаву, колесо майже вирвало" Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

У Києві, щоб набрати гарячу ванну варто заплатити 15,66 грн, найдешевше таке задоволення обійдеться в Одесі – 12,02 грн, Івано-Франківську та Херсоні – за 13,25 грн.

В Україні підрахували вартість однієї гарячої ванни.

Нагадаємо, що артисти харківського цирку вважають, що цирк потрібно рятувати від зоозахисників, які вимагають заборонити використання тварин.

Знай.uа писав, що проект автоматичної станції Lucy, яка за 12 років подорожі повинна відвідати шість троянських астероїдів і один "нормальний" в районі Юпітера, пройшов критичну перевірку.