Під Запоріжжям в селі Тернівка токсичні відходи з залізнорудної комбінату зливають прямо в річку Малий Утлюг, яка впадає в Утлюкський лиман Азовського моря. Про це повідомив еколог, активіст, працівник Приазовського національного природного парку Дмитро Воловик.

От як зараз виглядає річка Малий Утлюг.

Активіст додав, що через зливу токсичних відходів знову страждає природно-заповідний фонд не тільки області, але і всієї країни.

"Скільки можна терпіти? Черговий токсичний порив труби Запорізького залізнорудної комбінату. В цей раз шахтні відходи пішли в річку Малий Утлюг, район села Тернівка", - написав він.

В Азовське море відходи можуть потрапити з шахт.

Популярні новини зараз
"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Жінка вирішила перейти на українську через постріли в спину: "Викорінюватиму з себе російську мову" За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Подаємо заяву та чекаємо на гроші: українцям показали, як без проблем повернути переплату за газ
Показати ще

Нагадаємо, що Олександр Гончарук відвідав Чернігівську область, де з новим керівником Митної служби Максимом Нефьодовим наробив чимало шуму.