Найкрасивішою дівчиною Всесвіту стала 26-річна запоріжанка: красуні одягли заповітну корону. 26-річна Анастасія Субота на конкурсі краси "Міс Україна Всесвіт 2019"представляла Запоріжжя.

Запоріжанка отримала заповітну корону.

Анастасії Суботі вручили корону в ніч на 25 жовтня, в київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Красуня боролася за звання кращої з шістнадцятьма претендентками з різних міст України.

Останні кілька років Анастасія працює моделлю, хоча за фахом вона - веб-дизайнер. Нещодавно дівчина повернулася з Китаю, де також заробляла на життя і отримувала цінний досвід як манекенниця. Тепер їй потрібно підготуватись до міжнародного конкурсу "Міс Всесвіт", і на це у неї є два місяці.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль поверне російську мову у свою творчість: Ваня Рассел розповів, що і Лобода з Барських "шахраюють" "Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Запоріжанка затьмарила всіх учасниць і стала переможницею.

Нагадаємо, що влада міста Львів планують подати заявку на проведення Зимових Олімпійських ігор у 2030 році і юнацьких Зимових Олімпійських ігор в 2028 році.