У Запоріжжі включили опалення: більше чотирьох сотень будинків не готові до тепла, на порозі – морози.

В Концерні "Міські теплові мережі" повідомили про те, що в місті 431 будинок не має актів готовності. Без цього документа Концерну заборонено подавати тепло в будинки.

В Запоріжжі більш як 400 будинків не готові до опалення.

"Акт готовності до опалювального періоду, є невід'ємною частиною паспорта готовності до роботи в опалювальний період будинку. У разі відсутності Акта готовності, житловий будинок вважається не готовим до опалювального періоду 2019-2020 рр. Концерн "Міські теплові мережі" теплоносій на такі будинки подаватися не буде", – йдеться у повідомленні.

У всіх житлових будинках опалення має з'явитися протягом п'яти днів. На прохання територіальних відділів освіти, через шкільні канікули останні три котельні будуть працювати з 1 листопада.

Популярні новини зараз
Дочка "заслуженого Д'Артаньяна" Михайла Боярського поплакалася, що їй нема куди поїхати відпочити: "Чому не можна просто жити?" За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть Переможець "Танці зі зірками" Женя Кот разом із дружиною потрапили в аварію: "Викинуло в канаву, колесо майже вирвало" Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Люди можуть залишитися без опалення в період морозів.

Нагадаємо, що у Вашингтоні пройшов 44-й Марафоні морської піхоти, і останні чотири роки з участю українців.