У Запорізькій області запровадили карантинний режим через південноамериканського шкідника – томатну міль, повідомляє прес-служба Госпродпотребслужби в Запорізькій області.

У Запоріжжі ввели карантин через томатну міль.

Так, в Якимівському районі за розпорядженням Якимівської райдержадміністрації на території ПП "Аксон" затверджено комплекс фітосанітарних заходів з локалізації та ліквідації томатної молі. Забороняється вивозити з карантинної зони заражені овочі без відповідних карантинних сертифікатів.

Розпорядженням затверджено фітосанітарні заходи, землекористувача зобов'язали здійснити карантинні заходи щодо локалізації і ліквідації шкідливого організму.

У Запоріжжі ввели карантин через томатну міль.

Популярні новини зараз
Українцям подарують один день повністю зі світлом: чекати лишилося недовго Не тільки чмоні та чмобіки: експерт пояснив, чому не варто недооцінювати ворога Головне за ніч: можливі землетруси в Україні, росіяни зарубали свого командира, в'язниця через відмову від мобілізації та чи буде дефіцит пального Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували
Показати ще

Нагадаємо, що 21 жовтня жителі Києва прокинулися від сірого неба, приглушеного сонячного світла та обмеженої видимості.