У військової частини 3029 Національної гвардії України сьогодні вітали кращих. Запоріжці могли побачити зразки військової техніки, яку використовують нацгвардійці.

Буряк подарував квартиру військовим.

Міський голова Володимир Буряк відзначив не тільки внесок бійців військової частини 3029 Національної гвардії України в охороні громадського порядку, але і відзначив їх роль у захисті незалежності, територіальної цілісності нашої держави.

"Саме ви сьогодні даєте можливість запоріжцям спокійно, мирно працювати", - сказав Володимир Буряк.

Міський голова Володимир Буряк підкреслив, що на останній сесії міської ради були виділені кошти на покращення матеріально-технічних умов полку, у відповідь на звернення командування частини. Ще одним подарунком стала службова квартира.

Популярні новини зараз
"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Жінка вирішила перейти на українську через постріли в спину: "Викорінюватиму з себе російську мову" Українцям дозволили не платити за доставку газу: стосується не всіх Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Мер міста подякував військовим за мирне небо.

Нагадаємо, що колишнього коміка, народного депутата України Романа Грищука та актриси студії "Мамахохотала", блогера Ганни Гресь з'явився первісток.