Небо над Запоріжжям 1 березня буде сонячним і безхмарним, хмари не повернуться навіть вночі. Дощу не чекайте, стверджують на сайті Sinoptik.

В цей день показники температури повітря досягнуть 11 градусів тепла. А вночі похолодає до 3 градуси вище нуля.

Незвично тепло в цей день в Запоріжжі було в 1994 році, тоді повітря прогрілося до 11 градусів тепла. А надзвичайно холодним – в 1985 році, тоді мороз скував все 23,5 градусах нижче нуля.

Погода в Україні 1 березня, Укргідрометцентр

Народ в цей день поминав дюжину мучеників за віру постраждалих, серед яких Памфил пресвітер, Валент диякон, Ілля, Даниїл, Феодул, Юліан та інші.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Наші пращури помітили, що якщо вена починається яскраво, сонячно, задерикувато, то не варто їй вірити – далі підуть холоду і погана погода. Ранньому теплу не довіряли, його побоювалися.

Про погоді цього дня судили по тому, чутно грім і звідки дме вітер. Грім і вітер північний несли з собою швидке похолодання, вітер зі сходу – суху і ясну погоду, вітер західний – дощі і сльота, а південний – потепління і сонце.

До речі, у цьому році 1 березня вітер очікується південний, тому можна сподіватися на теплу і приємну весну.

Как сообщал Знай.ua, скоро начинается весна и день становится все длиннее, а значит украинцы, как и каждый год до этого, будут переходить на летнее время. Мы рассказали, когда это будет, как подготовиться и в какую сторону переводить часы.

Также Знай.ua писал, в это воскресенье православные христиане отмечают праздник Прощенное воскресенье. Украинцам рассказали, как правильно подготовиться к такому празднику и как правильно просить прощения за свои грехи.

Напомним, в Украине собираются полностью изменить трудовое законодательство. Но для многих людей это может стать не только ударом по кошельку, а и ударом по личному времени и здоровью. Слуги народа решили забрать один выходной в неделю.