Стало відомо про рекламу, яку «боги маркетингу» зараз використовують в курортній Кирилівці.

Таким чином, повідомляється, що фахівці вкрай не рекомендують користуватися такою «захистом». Справа в тому, що в Кирилівці, яка в Запорізькій області днями помітили оголошення, яке актуально в наші дні як ніколи.

У Кирилівці з'явилися боги маркетингу, фото: Мелитопольграм

На одній з точок розливу пива, квасу і сидру, відпочиваючі помітили те, що привертає увагу. «Боги маркетингу» почали буквально спекудировать на резонансній темі коронавіруса.

Вивіска, яка знаходиться поруч з точкою продажу напоїв говорить що якщо випити це чудодействующее пиво, то можна буде не переживати стосовно коронавіруса, так як це найкращий захист.

Популярні новини зараз

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

Туристи по гідності оцінили жарт, як відзначають користувачі в коментарях під постами в соціальних мережах, а також самі туристи заходять у цей ларьок, ну, так, для профілактики.

У цьому році відпочинок на Азовському морі може накритися мідним тазом – відпочиваючих масово атакують медузи і морські блохи. Детальніше про це розповідає місцеве видання "Verge".

Повідомляється, що на тлі попередніх сезонів, цей запам'ятається відпочиваючим на Азовському морі надовго – пляжі Кирилівки, від Пересипу до Федотової коси, щільно усіяні медузами-корнеротами, що жалять людей. Однак це не всі неприємності, які чекають курортників – у море помітили величезну кількість морських бліх.

Нагадаємо, що на одному з курортів Запоріжжя жінка з дочкою застрягла на хвилерізі.

Як повідомляв портал Знай.иа, на запорізькому курорті жінку віднесло на матраці у відкрите море.

Також Знай.иа писав, що на курорті під Одесою до берега прибило десятки мертвих птахів.