Стало відомо про те, що запорожців відтепер штрафуватимуть за те, що вони ловлять раків.

Таким чином, повідомляється, що про це розповіли в Управлінні Державного агентства рибного господарства в Запорізькій області.

У Запоріжжі будуть штрафи за ловлю раків, фото: скріншот з відео

Почне діяти заборона на вилов раків вже з 10 серпня і до 15 вересня. Протягом цього місяця запорожці будуть змушені платити штрафи за вилов раків. Правопорушників чекає штраф у розмірі від 170 до 680 гривень, а також адміністративна відповідальність. Крім цього, варто зазначити, що за кожного виловленого раку потрібно буде заплатити ще додатково 25 гривень 50 копійок.

Мета заборони — захистити членистоногих в період другої линьки, під час якої вони найбільш уразливі, що приваблює любителів легкої здобичі.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Борщем не балують, одна червона ікра, сьомга та яловичина: чим годують нардепів у Раді

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що в Чернівецькій області чоловіка оштрафували за незаконну торгівлю рибою. Хотинський районний суд прийняв рішення накласти штраф на чоловіка, який торгував рибою, виловленою в одному з місцевих водойм.

У провину йому поставили те, що у нього не було документів на реалізовану продукцію. У результаті суд зобов'язав буковинця заплатити штраф у розмірі 510 грн. Також він зобов'язаний буде заплатити судовий збір в розмірі 420 грн.

Варто нагадати, Знай писав, що в Дніпрі рибалка зловив удачу на власну вудку.

Також Знай писав, що рибалки з Дніпропетровської області розповіли, що на їх гачки потрапила рідкісна для цих вод риба – головень.

Нещодавно Знай передавав, що біля острова Ява в Зонском протоці виявили до недавніх пір невідоме морське тварина, а точніше ракоподібне.