Стало відомо про те, що в Запоріжжі створили петицію про включення фільтрів на всіх заводах. Місцеві вже не витримують так жити.

Таким чином, повідомляється, що жителі Запоріжжя ініціювали звернення до місцевої влади про включення фільтрів на промислових підприємствах міста.

Петиція була зареєстрована в електронному реєстрі, як було написано в джерело.

"Прошу вжити заходів щодо включення фільтрів на заводах Запоріжжя для того щоб не було викидів шкідливих газів в атмосферу міста. І забезпечити цілодобову роботу без вихідних лабораторного центру з виявлення шкідливих речовин у повітрі, - повідомляє автор петиції.

Популярні новини зараз

У Дніпрі 21-річний військовий розстріляв 5 осіб з автомата, оголошено план перехоплення і розшук: що відомо про солдата

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Показати ще

До речі, в Запоріжжі будь-який житель міста може залишити скаргу і заявку на перевірку повітря в своєму районі. Повідомляти про забруднення повітря можна через контакт-центр "15-80".

Справа в тому, що жителів міста Запоріжжя знову почало цікавити питання, Як йдуть справи з екологією.

Все завдяки роликам, які днями почали з'являтися. На них видно, що поруч із заводами де йде виробництво, стоїть великий клубок диму. При цьому, зрозуміло, що на екологію це впливає виключно негативно.

Нагадаємо, раніше У Херсоні прогримів потужний вибух, весь район занурився в темряву працюють рятувальники.

Як повідомляє портал " Знай.ІА" Потужна пожежа охопила "Київський Чорнобиль", - "їдкий дим і багато хімії в бочках".

Також Знай.ІА " писав, що Під Харковом озвірілий онук задушив бабусю і чиркнув сірником, копи "позеленіли" від побачений.