Стало відомо про те, яка обстановка йде в Кирилівці в оксамитовий сезон. Туристичний сезон пішов на спад.

Таким чином, повідомляється, що зараз в селищі працює мінімальна кількість магазинів і аптек, а на ринку асортимент досить убогий. Та й продавців стає там менше з кожним днем.

При цьому наголошується, що в минулому році це почало відбуватися тільки в другій половині вересня.

Також, що залишилися відпочиваючі розповідають, що досить часто в морі можна побачити дельфінів, які плавають недалеко від берега. Однак, вижити вдається не всім, виносить на берег і тіла загиблих тварин.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зробив важливу заяву в День пам'яті: "Ми не можемо уникнути війни"

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

До слова, медузи нікуди не пішли, досі їх величезні скупчення можна помітити в Азовському морі. Через них у туристів відпадає бажання плавати в морі.

Нагадавши, Знай писав, що під Запоріжжям пік проблем з медузами припав на початок серпня. Три тижні тому місцеві жителі і співробітники готелів не знали, що робити з величезною масою підводних жителів, яких море викинуло на берег. Вони щільним шаром лежали в прибої, а відпочиваючі не могли зайти в воду.

Також Знай повідомляв, що в Бердянську виявлена масова Колонія медуз, яка тримається разом. З поверхні води це скупчення підводних жителів нагадує Острів, настільки вони щільно прилягають один до одного.

Нещодавно Знай передавав, що під Запоріжжям напівмертві медузи викинуло морем на берег. Вони перед цим були в морі щільною масою. Після цього їх довелося вигрібати лопатами на берег і утилізувати.