Стало відомо про те, що в Запоріжжі Автомийка зливає воду з хімікатами прямо в Дніпро. Інцидент був знятий на камери смартфонів.

Таким чином, повідомляється, що вся вода була насичена хімією, маслами, бензином, і все це зливається безпосередньо в річку Дніпро.

View this post on Instagram

Так вот, стала известна, возможная причина их появления. Как сообщают подписчики, это автомойка, которая расположена рядом и по ливнёвой системе мыльная, пенная вода попадает в Днепр, тем самым, убивая экосистему реки. #ridnezp #ріднезп #запорожье #запоріжжя ___________________________ Если Вы еще не подписаны на наш Telegram-канал, скорее подписывайтесь, ссылка в описании профиля.

A post shared by Найрідніше місто на планеті (@ridne.zp) on

Популярні новини зараз

Аліна Гросу кардинально змінила зовнішність: "Ніби 10-річна дитина"

Віктор Павлік потішив радісною звісткою про сина: "Народився!"

Учасниці "Холостяк 11" пустилися берега на побаченнях з Мішею Заливаком: "Такі с*чки"

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Показати ще

Законодавство України говорить, що мийки повинні використовувати виключно замкнутий цикл водорості. При будівництві під ними повинні бути побудовані резервуари.

У першому брудна вода відстоюється, а в другій ємності вже відбувається подальша очистка води. Після цього її знову використовують для миття машин.

Однак, цей закон не писаний для автомийки по вулиці портовій. Брудна мильна води з хімікатами потрапляє прямо в місто Дніпро.

Всі речовини, що входять до складу нафти і нафтопродуктів, є токсичними, нерідко канцерогенними для тварин і людини. А тверді домішки і пісок, які неминуче потрапляють у воду під час миття машин, просякнуті канцерогенами і важкими металами.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що під Дніпром спіймали чоловіків за незаконною вирубкою лісу.

Як повідомляв портал Знай.иа, під Дніпром на звалищі твердих побутових відходів сталася масштабна пожежа.

Також Знай.иа писав, що у Дніпрі одній з городянок продали шоколадні цукерки з"живою начинкою".