Стало відомо про скандал, який стався в одному з моргів міста Запоріжжя. Тіло загиблих від коронавірусу скидають прямо на підлогу.

Таким чином, повідомляється, що не так давно, родичі загиблої пацієнтки, виявили її голе тіло прямо на підлозі, в морзі. Ситуація стає нестерпною.

Активістка жіночого руху "За майбутнє", Ірина Суслова. Трагічну історію дізналася завдяки знайомим, родичка яких підхопила коронавірус.

Їй було 83 роки, і лікарі наполягли на тому, щоб вона лікувалася вдома. Спочатку все було добре, були шанси на одужання. На п'ятий день все пішло не так, ситуація погіршилася, і жінку поклали в лікарню.

Популярні новини зараз
16 000 гривень зарахують на карту впродовж 4 місяців: частина українців можуть оформити грошову допомогу Знайомся, це "чужа платіжка": що буде, якщо не виконати важливе правило "Ходок наш Миколка": тарологиня визначила причину розлучення нардепа Тищенка та Барановської Їхав на похорон, але не думав, що на свій: у "дикій" аварії помер легендарний футболіст
Показати ще

Через кілька днів вона померла. Родині подзвонили, і сказали, щоб вони приїхали в морг лікарні №4, куди повинні доставити тіло.

Винести тіло жінки було нікому, тому, сини покійної самі були змушені в спеціальних костюмах це робити.

"Оскільки люди від коронавірусу вмирають і в суботу, і в неділю, а це — єдиний морг, куди звозять тіла загиблих від коронвірусу з усієї області, то його вже просто не закривають на замок. Виймаєш цвях з петель, заносиш тіло і кладеш. Приблизно так пояснили схему дій шокованої сім'ї", - розповідає Ірина Суслова.

Від побаченого пішли мурашки по шкірі. На підлозі лежали тіла загиблих. Хтось в мішках, хтось просто голий.

До слова, після побаченого, у одного з чоловіків, синів загиблої жінки, стався серцевий напад. Видовище не для людей зі слабкими нервами.

Нагадаємо, що хвора коронавірусом стареньку заганяли по кабінетах, задихалася в чергах

Як повідомляв портал Знай, хвора на СНІД тернополянка народила здорового малюка

Також, Знай писав, що молода українка перемогла рак і присвятила життя хворим дітям