1000 кілометрів за 85 годин – таку мету поставив перед собою ужгородський біговий клуб. І вже 21 серпня за підтримки Тойота Центр Ужгород Карат Мотор в місті стартує масштабна естафета.

Естафета масштабна за своєю амбіцією, адже мова йде про встановлення і фіксацію нового рекорду України. Попередній рекорд минулоріч встановили у Полтаві.

Участь у найдовшому неперервному естафетному бігові узяли 139 учасників, які разом набігали 839 км.

Ужгородці піднімають планку і з 21 до 24 серпня планують пробігти 1000 км за маршрутом: Набережна Незалежності, міст Масарика, київська набережна, пішохідний міст, набережна Незалежності.

Етап естафети складає біля 6 кілометрів і організатори активно заповнюють календар безперервного бігу. Ідея в тому, щоб естафета не припинялася. Учасник прибігає свій етап і передає естафету іншому учаснику.

Популярні новини зараз

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Джамала поскаржилася на відпочинок у Єгипті: "Зранку - кофта. Ввечері - куртка"

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Показати ще

Є учасники, які виявили бажання бігти вночі, це буде екстремальний етап для них. Важливо, щоб волонтери і організатори змогли підтримувати в ночі учасників естафети. Забіг не має перериватися за будь яких погодних умов.

Раніше портал «Знай.uа» писав про те, що Порив вітру оголив атлетичні ніжки чемпіонки Бех-Романчук — українська Мерлін Монро

Також портал «Знай.uа» писав "Якщо тебе не буде, я скасовую все": як Зінченко Ярмоленка на весілля запрошував, фанати котяться зі сміху

Також портал «Знай.uа» писав, що Чергове приховане підвищення залізничних тарифів може вплинути на фінальну вартість проектів великого будівництва, - експерт