Майже 630 тисяч закарпатців мають серцево-судинні захворювання. Про це сьогодні розповів директор обласного центру кардіології та кардіохірургії Роман Соскида.

За словами кардіолога, на Закарпатті протягом року від цих захворювань помирають близько 8,5 тисяч людей.

"Це в першу чергу хворі, які мають ішемічну хворобу серця, це 250 тисяч таких хворих у нас в області. Це гіпертоніки, яких є 315 тисяч в області. Це хворі, в яких підвищений рівень холестерину в крові, це хворі, які зловживають сіллю, мають неправильний спосіб харчування", — пояснив Роман Соскида.

Вікові зміни органів і тканин, обмінні порушення призводять до гіпертонії, гіпертрофії міокарду, інфарктам, інсультам, серцевої недостатності, атеросклерозу судин та іншого, що скорочує життя і викликає цілий ряд обмежень. Ці явища стрімко наростають і молодіють.

Знижується працездатність, пам'ять, інтелект, зір, слух, переносимість навантажень. Через раптові судинні катастрофи – інфаркти та інсульти ідуть з життя чи стають інвалідами не тільки старі люди, а й порівняно молоді.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що у Чернівцях попрощалися з померлим від раку журналістом ТСН: "Згадували тільки хороше, він так хотів"

Популярні новини зараз

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Бій-розігрів перед Усиком і Джошуа закінчився плачевно: паралізованого боксера відвезли з рингу

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Також портал Знай.uа писав, що в Україні за добу 4 027 нових хворих на коронавірус, 64 померло.

Також портал Знай.uа писав, що тернопільські хірурги врятували жінку зі смертельним "букетом" і перемогли рак.