Молодий винахідник закарпатець Валентин Фречка показав процес виготовлення паперу з опалого листя. Відео унікального процесу в промислових масштабах він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Ще будучи школярем він разом з вчителем придумали технологію виготовлення паперу з опалого листя. З цим відкриттям Валентин Фречка переміг на олімпіаді в США.

Пізніше Валентин Фречка показав як виглядає папір з сухого листя, який пройшов тестування. А нещодавно молодий винахідник спільно з працівниками Житомирського картонного комбінату вдалось запустити у промислове виробництво виготовлення паперу з опалого листя.

“Як результат ми отримали 1,5 тонни паперу із щільністю 90 та 100 г\м2, товщиною 0,2 мм., та значенням опору продавлювання 285 кПа. Враховуючи складність процесу, ми досягли ідеальних параметрів, які відображають увесь спектр можливостей листяного волокна. Наразі ми готуємося до конвертингу виготовленої партії паперу у паперові пакети, проби паперового посуду та картону, сподіваємося на позитивні результати”, — розповідає про процес виготовлення унікального паперу закарпатський винахідник.

Популярні новини зараз

Стало відомо, що сказала померла Стелла Клименко з "МастерШеф" своїм близьким в останній день: "Почати нове життя"

Погода 17 вересня натякне українцям, що час діставати шуби — дощі псують всю "малину"

Наречену Розенка Олену-Крістіну Лебідь запідозрили у вагітності: "Новий етап у житті"

Наталія Могилевська після дієти ошелешила стрункою фігурою в костюмі: "Боже, шикарна"

Показати ще

Раніше портал Знай.uа писав про те, що на Закарпатті почнуть видобувати золото, в українців засвербіли руки: "Друга Аляска"

Також портал Знай.uа писав, що винахід школяра з Тернополя подарував надію людям з інвалідністю — позаздрить навіть Ілон Маск.

Також портал Знай.uа писав, що закарпатець зайнявся улюбленою справою, вистачить напоїти пів України: "4000 літрів на рік"