Пішов з життя знаний закарпатський лікар, викладач УжНУ Михайло Шютєв.

Про смерть колеги повідомив у мережі Фейсбук викладач медичного факультету УжНУ Тарас Ганич.

Пішов з життя Михайло Шютєв
Пішов з життя Михайло Шютєв

"Колектив кафедри факультетської терапії ДВНЗ "Ужгородськький національний університет" з глибоким сумом повідомляє, що 10 листопада 2020 р. на 79-му році життя після тривалої невиліковної хвороби покинув цей світ наш колега по роботі, наставник і близький друг, доцент Шютєв Михайло Михайлович, і висловлює найщиріші співчуття родині і близьким.

Нам буде дуже не вистачати високого лікарського професіоналізму та інтелекту Михайла Михайловича, таланту викладача-наставника, його доброзичливості, безвідмовності і, особливо, позитивного погляду на наше мінливе і часто невдячне життя.

Популярні новини зараз
Лукашенко слідом за Путіним може почати мобілізацію: але у черговий раз задурять мозок Головне за ніч: російська "могилізація" Лукашенка, правила виїзду за кордон та зростання пенсій з 1 жовтня Якими будуть наслідки ядерного удару, експерт знайшов порятунок для українців: "Буде некритичним і несмертельним" Перець, виноград, гриби: ціни на овочі на найбільшому гуртовому ринку
Показати ще

Ви залишитесь з нами, у нашій пам'яті, у згадках численних вдячних паціентів та колишніх студентів, у світлинах, які нагадуватимуть про часи, коли ми були разом, єдиним дружнім колективом...", - йдеться у повідомленні.

Прощання з Михайлом Михайловичем Шютєвим пройде у п'ятницю, 13.11.2020, о 14.00 в Залі ритуальних подій на Кальварії. Поховають лікаря на кладовищі у Барвінку.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що у Харкові від коронавірусу помер легендарний і геніальний хірург: "На його рахунку сотні врятованих життів"

Також портал Знай.uа писав, що українці прорвалися в "Феофанію" до Зеленського і Єрмака: сувора секретність, VIP-клієнти та дорогі консультації.

Також портал Знай.uа писав, що у Києві померла дружина ексміністра охорони здоров'я: "Пробач мені, крихітко"