На Закарпатті у "зимову сплячку" відправилося найбільше україське озеро - Синевир.

Зараз плесо водойми, яка розташувалася на висоті 989 метрів над рівнем моря, повністю вкрите кригою, пише Укрінформ. Вдень стовпчик термометра підбирається до позначки -3 градуси за Цельсієм.

Жодних попереджувальних табличок чи знаків із забороною ходити по льоду тут немає.

Популярні новини зараз
На українців чекає жахлива зима: Генсек НАТО видав свій прогноз "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла
Показати ще

Туристів біля Синевиру зараз небагато. Але ті, хто є, вільно гуляють по поверхні пішки, грають в імпровізований хокей, катаються по льоду.

І хоча на плесі немає снігу, лід все одно нерівний і до катання на ковзанах не придатний.

Тріщин на поверхні немає.

Нагадаємо, Знай писав, що в мережі показали, як люди живуть у високогірному селі на Прикарпатті. Без магазинів, шкіл та ФАПів живуть люди в селі Соколовиця Надвірнянського району, що на Прикарпатті. Це високогірне село зараз налічує приблизно 50 осіб. Соколовиця розташована за вісім кілометрів від сусіднього села Пасічна. Їхати сюди потрібно вузькою гірською дорогою лісом. При в'їзді в село-Старі напівзруйновані дерев'яні будинки. Всього в селі 17 будинків, з яких тільки 11 заселені. Решта руйнуються і пустують.

Також Знай повідомляв, що дорога в Запоріжжі знову потребує ремонту. Не минуло й місяця. "Велике будівництво" Зеленського було тільки в телевізорі, а на ділі виявилося великим відмиванням грошей. Місяць тому закінчився ремонт дороги під Запоріжжям, а вже сьогодні на ній утворилися тріщини, і асфальтові «хвилі». Імовірність того, що це покриття дотягне до весни - мінімальне.