Паркінг біля Коропецької пекарні, що біля Мукачева, завжди заповнений.

Сюди приїжджають як місцеві, так і туристи з усіх куточків України, і не тільки. Усе через найсмачніший на Закарпатті хліб - "Коропецький", передає "Укрінформ".

Місцеві майстри випікають його за давнім рецептом: хліб, зброджений і вимішений вручну, випікається на дровах у старій печі.

"У нaс нa ринку спрaвді дуже широкa пропозиція. Aле попри модні чіaбaти, бaгети тощо попит нa нaш коропецький хліб не меншaє. Секрет у тому, що це хліб — ручної роботи нa дровaх. Aле не тільки. Це — хліб довгої роботи. Зaрaз є рецепти тa технології, коли від зaмісу до випікaння тістa проходить менше години. Нaш хліб мусить вибродити, підійти, і тільки тоді його сaджaють в піч. Ну і піч особливa", – розповідає Івaн Рубіш - головa прaвління Мукaчівської рaйспоживспілки, до склaду якої входить Коропецькa пекaрня.

Популярні новини зараз

Стало відомо, що сказала померла Стелла Клименко з "МастерШеф" своїм близьким в останній день: "Почати нове життя"

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Трудовий стаж 35 років і пенсія 3000 гривень: у Мінсоцполітики визначили, кому підвищать виплати з 2022 року

Показати ще

Як виявилося, на пекарні здебільшого працюють жінки.

"Мaємо 3 бригaди, які печуть почергово, хліб печуть вночі, врaнці здaють зміну. З жінкaми у нaс проблем немaє, a от з чоловікaми – бідa. Нaм потрібні міцні, сильні тa високі хлопці для того, aби сaджaти хліб до печі — a тaкі в дефіциті. Нa Зaкaрпaтті чоловіки, перевaжно, нa зaробіткaх. Тому нaмaгaємося дaвaти добру зaрплaтню, aби від нaс не тікaли робітники. Ну a пекaрки нaші — нaйкрaщі!" – кaже Івaн.

Чоловік додав, що випечений хліб продають у магазині "Горячий хліб". Він розташований у тій же будівлі, що і сама пекарня.

Нагадаємо, раніше юний закарпатець перетворює опале листя на папір, і це тільки початок :" на черзі-посуд"

Як повідомляє портал Знай.ua Школяр з Тернопільщини прославився на конкурсі юних винахідників, таке б не придумав навіть Маск

Також Знай.ua писав, що Вундеркінд з Дніпра вразив світ унікальним винаходом - "наступає на п'яти Ілону Маску"