Депутати планують посилити адміністративну відповідальність водіїв за їзду в нетверезому вигляді, в стані наркотичного сп'яніння або під впливом лікарських препаратів. Парламент збільшить розмір штрафу за порушення до понад 10 тисяч гривень.

Відповідний законопроект №4373 оприлюднений на сайті Верховної Ради. У першому читанні його підтримали 254 народних депутати. Проект закону значно збільшує суми штрафів та строк, на який водія позбавлять права керування транспортними засобами.

"Планується посилити відповідальність таким чином, що перший раз водій буде платити штраф 10 тисяч 200 гривень, що складає 600 неоподаткованих мінімумів і буде позбавлений права керування на 1 рік", – розповів один із авторів законопроекту депутат від "Народного фронту" Андрій Тетерук.

Читайте также: Столичные дороги не видели ремонта со времен СССР

Він додав, якщо водія повторно протягом двох років ловитимуть за водіння в нетверезому виді, то його каратимуть штрафом у 20 тисяч 400 гривень. У нього забиратимуть права на три роки.

Популярные статьи сейчас

ПриватБанк раздает данные украинцев, как на ярмарке: новый номер уже не поможет

Ушел из жизни звезда известного реалити-шоу: члены его семьи умирали рано

Молодая украинка погибла на заработках в Чехии, вкалывала ради сына: "Давидчик больше не обнимет маму"

8 марта: красивые открытки и поздравления в стихах

Показать еще

Якщо протягом п'яти років водій знову зловлять п'яним за кермом, то він лишиться без водійського посвідчення на 10 років, а штраф складатиме 40,8 тисяч гривень.

Нардепи планують внести поправки та удосконалити законопроект до другого читання.