Станом на 11 травня лікарі виписали з лікарні 22 дітей, які постраждали від отруєння невідомою речовиною в Черкасах. Про це йдеться в повідомленні на сайті МОЗ у п'ятницю.

"11 травня 22 дітей, яких було госпіталізовано зі шкільної лінійки у Черкасах, уже вдома. У лікарнях – Черкаській дитячій обласній та Черкаській обласній – досі перебуває 36 людей: 32 дітей і 4 дорослих", – йдеться в повідомленні.

"Дорослого, який ще вчора був у відділенні інтенсивної терапії, уже перевели до звичайної палати. Стан дорослих і дітей, за словами медиків, задовільний. Ймовірно, їх випишуть найближчим часом", – зазначають у МОЗ.

У четвер 10 травня в кулуарах Кабміну в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун сказала журналістам, що перші висновки експертів щодо причин отруєння дітей у Черкасах ймовірно будуть до кінця дня.

Водночас прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів у п'ятницю повідомила, що державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області взяли проби грунтів та стічних вод з каналізаційних колодязів біля школи №8 Черкас.

Популярные статьи сейчас
Легендарный Кузьма Скрябин нашел, как порадовать всех и с того света: "Жаба має Вову в д*пу" После января сразу придет ранняя весна: прогноз от народного синоптика на февраль 5 женских имен, от которых у мужчин "сносит крышу": кому из красавиц повезло Любитель молоденьких студенточек Михаил Поплавский решил поучить жизни украинцев
Показать еще

"Наразі тривають лабораторні дослідження відібраних проб. Крім того, спеціалістами відділу екологічного та радіологічного контролю проведено радіологічні виміри на території та у приміщенні школи. Перевищення радіаційного фону не виявлено", – йдеться в повідомленні.

“Знай.ua” нагадує, що свою думку з приводу причин отруєнь виразили також експерти:

«Симптоми, які спостерігали у дітей, які потрапили в лікарню, характерні для отруєння речовинами через органи дихання або через їжу. Однак, в тій ситуації, яка склалася у черкаській школі, має місце отруєння через дихальну систему», — таке думку висловив токсиколог Микола Назаренко.

Також, Назаренко припустив, що могло стати причиною такого різкого погіршення здоров'я школярів.