Станом на 11 травня лікарі виписали з лікарні 22 дітей, які постраждали від отруєння невідомою речовиною в Черкасах. Про це йдеться в повідомленні на сайті МОЗ у п'ятницю.

"11 травня 22 дітей, яких було госпіталізовано зі шкільної лінійки у Черкасах, уже вдома. У лікарнях – Черкаській дитячій обласній та Черкаській обласній – досі перебуває 36 людей: 32 дітей і 4 дорослих", – йдеться в повідомленні.

"Дорослого, який ще вчора був у відділенні інтенсивної терапії, уже перевели до звичайної палати. Стан дорослих і дітей, за словами медиків, задовільний. Ймовірно, їх випишуть найближчим часом", – зазначають у МОЗ.

У четвер 10 травня в кулуарах Кабміну в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун сказала журналістам, що перші висновки експертів щодо причин отруєння дітей у Черкасах ймовірно будуть до кінця дня.

Водночас прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів у п'ятницю повідомила, що державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області взяли проби грунтів та стічних вод з каналізаційних колодязів біля школи №8 Черкас.

Популярные статьи сейчас

Тина Кароль забыла за Дана Балана за изучением польского языка: "Нужен еще румынский"

Настя Каменских заняла место Кати Осадчей после родов: расскажет о свадьбе Alyona Alyona и "похождениях" Клопотенко

Украинцам добавят ещё одну пенсию по состоянию здоровья: юрист объяснил, кто вошёл в льготную категорию

"Уже навсегда": Алина Гросу в образе Ларисы Долиной отгуляла шикарную свадьбу

Показать еще

"Наразі тривають лабораторні дослідження відібраних проб. Крім того, спеціалістами відділу екологічного та радіологічного контролю проведено радіологічні виміри на території та у приміщенні школи. Перевищення радіаційного фону не виявлено", – йдеться в повідомленні.

“Знай.ua” нагадує, що свою думку з приводу причин отруєнь виразили також експерти:

«Симптоми, які спостерігали у дітей, які потрапили в лікарню, характерні для отруєння речовинами через органи дихання або через їжу. Однак, в тій ситуації, яка склалася у черкаській школі, має місце отруєння через дихальну систему», — таке думку висловив токсиколог Микола Назаренко.

Також, Назаренко припустив, що могло стати причиною такого різкого погіршення здоров'я школярів.