Мер Києва Віталій Кличко оголосив, що початок сесійного засідання Київради перенесено на середину дня через безлади на першому поверсі приміщення КМДА та побиття депутата Київради Сергія Гусовського.

«У нас сьогодні сталася неприпустима ситуація. Перед початком засідання побили депутата Київради Сергія Гусовського. Його облили зеленкою, збили з ніг та витягли на вулицю. Зараз депутат у лікарні. Також влаштували безлади на першому поверсі приміщення КМДА, - відзначив мер. - Зараз поліція повинна розібратися з цією ситуацією. Ми звертаємося до керівництва правоохоронних органів, негайно виявити всіх винних у безладах та побитті і притягнути їх до відповідальності. Ми запросили сюди керівника столичної поліції доповісти депутатам про дії правоохоронців в з‘ясуванні того, що відбулося. Такі провокації треба присікати!», - наголосив Віталій Кличко.

Популярные статьи сейчас
Пропагандист Соловьев снова "ущемился" из-за стран Балтии: после Украины обещает войну Эстонии, Латвии и Литве В США показали Китаю и россии, почему лучше с ними не шутить: ядерные силы готовы к агрессии Главное за ночь: крымчане "встретили" вражескую технику, опасная погода в Украине и очередные дефициты продуктов "Поздравить" с Днем Независимости: враг может неожиданно ударить на главный украинский праздник с территории усатого диктатора
Показать еще