21 грудня відбувся перший установчий з’їзд політичної партії «Громадянський рух «Хвиля», на якому підтримали кандидатуру Анатолія Гриценка на виборах Президента України 2019 року.

Одним із важливих питань на порядку денному засідання партії було питання підтримання «Громадянським рухом «Хвиля» кандидатури Анатолія Гриценка на виборах у березні 2019 року.

Лідер «Громадянської позиції» висловив вдячність і ще раз наголосив, що об’єднання опозиційних демократичних сил - головний запит суспільства та єдино вірний й необхідний шлях перемоги сьогодні. Гриценко запевнив, що бере на себе відповідальність, покладену на нього в якості кандидата та буде стояти на стражі чесної, порядної і відповідальної роботи на передвиборчому шляху, і головне, після перемоги на виборах.

Завершився з’їзд «Громадянського руху «Хвиля» голосуванням і одностайним прийняттям рішення про підтримку кандидатури Анатолія Гриценкана виборах Президента України 2019 року.

Окрім цього, на з’їзді одностайно обрали головою партії Віктора Чумака.

Популярные статьи сейчас
ПриватБанк упростил популярную услугу: что известно Какую финансовую помощь украинцам предоставляют весной 2023: деньги от трех организаций В Раде приняли закон о новых выплатах чиновникам: до 800 тысяч лицам с инвалидностью, а 1 млн - в случае гибели Часть воинов ВСУ может оказаться в тюрьме, но причина понятна: объяснение адвоката
Показать еще

Нагадаємо, 10 грудня «Громадянська позиція» та «Громадянський рух «Хвиля» заявили про об’єднання своїх зусиль перед виборами.