Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко обійшов чинного президента Петра Порошенка у рейтингу електоральних симпатій. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного центром «Соціальний моніторинг» та «Українським інститутом соціальних досліджень імені О. Яременка».

За Анатолія Гриценка свої голоси віддали 8,1 % опитаних. З тих, хто вже визначився з вибором, лідера «Громадянської позиції» на виборах президента підтримають 11,2% виборців. За Порошенка готові проголосувати лише 7,7% опитаних. Це 10, 7% з тих, хто визначився з кандидатом.

Далі у рейтингу розташувалися лідер Радикальної партії Олег Ляшко – 6%, народний депутат Євген Мураєв – 3, 9%, міський голова Львова – Андрій Садовий – 3,4% , Святослав Вакарчук – 3,3%, народний депутат Олександр Шевченко – 3% та народний депутат Олександр Вілкул – 1,4%.

Крім того, згідно з даними опитування, 77,8% українців готові прийти на виборчі дільниці у березні, 17,8% не збираються голосувати взагалі, а 4,9% не визначилися або утрималися від відповіді.

Дослідження проводилося на всій території України без урахування тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та АР Крим.

Популярные статьи сейчас
ВСУ утилизировали лучшего пилота россии: год назад над Красной площадью, а теперь отправляется домой в пакете В Крыму взлетела в воздух военная база: раздается воздушная тревога, началась паника Россия закрывает важный договор: никакой инспекции и новый виток ядерного шантажа Маргарита Симоньян не скрывает разочарование, и намекнула россиянам на скорое поражение в Украине: "Все пропало"
Показать еще