Офіційна передача Томосу про автокефалію Святішій Церкві України – це саме та подія, яка визначає історію нації на багато років вперед.

Про це написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, вітаючи всіх українців із цим великим днем, передає "Батьківщина".

“Дуже символічно і добре, що ми отримали Томос саме сьогодні – 6 січня, у Святий вечір, напередодні Різдва Христового. Подібний символізм має надихати нас на успіхи і перемоги”. Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко наголосила, що із першого дня в політиці прагнула, аби в Україні була власна, незалежна, праведна і справедлива церква.

Вона звернулася з молитвою вдячності до Господа “за те, що у найважчі миті не залишив Україну, що допоміг нам вистояти, здолати всі перешкоди та здобути велику духовну перемогу”.

Популярные статьи сейчас

Дантес показал, где гуляет на майские без Дорофеевой: "Непередаваемая радость"

Слава Каминская из "НеАнгелов" потеряла самого близкого человека: "Я так боялась"

СТБ объяснил, почему Юля "Зайка" вылетела из "Холостяка": "Слили участницу, так и скажите"

"Моя бабушка София Ротару погибла в сентябре": украинка ошеломила признанием

Показать еще

“Сьогодні отримали нову точку відліку. Точку, з якої починається новий шлях до великої мети – до будівництва тієї України, якої ми давно гідні і варті!”. Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко висловила величезну вдячність Вселенському патріарху Варфоломію, патріарху Філарету за їхню роботу, за незламність і мужність: “Це ті люди, які вже стали частиною великої історії!”