На майбутніх виборах Президента України у другий тур, ймовірніше за все, потраплять лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко та шоумен Володимир Зеленський.

Про це в ефірі телеканалу «НАШ» заявив голова Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Я впевнений, що на цих виборах спрацюють протестні настрої суспільства і запит на фахового головнокомандувача під час війни, який стане надійним партнером. Це означає, що до другого туру вийдуть Зеленський і Гриценко», - зазначив Микола Катеринчук.

На думку політика, електоральні можливості для цього є. Згідно із останніми соціологічними опитуваннями, які проводились спільно Центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень імені О. Яременка, на кінець грудня лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко очолювала рейтинг кандидатів в президенти, шоумен Володимир Зеленський вийшов на друге місце, а політики Анатолій Гриценко, Юрій Бойко та Петро Порошенко йшли за ними. Але, підкреслив Микола Катеринчук, розрив між всіма названими особистостями невеликий, що свідчить про відсутність явного лідера президентської гонки.

«Що стосується рейтингів, в яких чинний президент, нібито, доганяє і переганяє рейтингових кандидатів, це ніщо інше, як технологія і маніпуляція Банкової. Вона грає на психології людей, виходячи з того, що людям завжди комфортніше голосувати за переможця», - вважає лідер Європейської партії України.

Популярные статьи сейчас

Судья "Танцы со звездами" Максим Чмерковский бросил любимую после года отношений

Красавица с модельной внешностью: почему Андрей Шевченко годами прятал от всех свою жену

Надя Дорофеева спустила бюстгальтер и показала шрам на груди: прятала 4 года от всех, кроме Дантеса

Арсен Мирзоян развеселил украинцев походом в "Сильпо": "Еще не ел, а уже в шапке"

Показать еще

Нагадаємо, за результатами попередніх соціологічних опитувань, Анатолій Гриценко виграє у другому турі президентських виборів у будь-кого із кандидатів.