За 7 місяців 2019 року державна компанія Спецтехноекспорт (один зі спецекспортерів ДК «Укроборонпром») уклала нових зовнішньоекономічних контрактів загальною вартістю $337 млн, що є рекордним показником компанії за останні 10 років.

Про це повідомив директор «Спецтехноекспорту» Владислав Бельбас у своєму інтерв’ю для Defense Express.

«Що стосується підписання нових контрактів, то ми вже перевищили минулорічні показники. Станом на сьогодні (сім місяців 2019 року – ред.) ми вже підписали нових контрактів загальною вартістю $ 337 млн. Це новий рекордний показник компанії за останні 10 років. Тепер головне, щоб всередині країни менше палиці в колеса ставили в процесі їх реалізації.», - зазначив Владислав Бельбас.

Минулого року Спецтехноекспорт також показав високу динаміку укладання нових оборонних контрактів з іноземними партнерами. За даними Звіту про роботу підприємства, за 2018 рік компанією було укладено нових контрактів на суму $282,5 млн, хоча у 2017 році цей показник становив лише $114,4 млн.

Зазначимо, що загальний обсяг експорту озброєнь України в останні роки оцінюється у $600-700 млн. У довоєнний період Україна в середньому щороку заробляла $1 млрд на продажу озброєнь.

Популярные статьи сейчас

Алле Пугачевой - 72: Галкин с детьми поразили сюрпризом, готовят лишь раз в год

Наталья Могилевская показала, с кем живет в новом доме: "Кто этот мужчина?"

Украинец потерял память в Польше - ни денег, ни телефона: ищут родственников бедняги

Умер солист "Песняров" Леонид Борткевич

Показать еще

Серед основних країн партнерів Спецтехноекспорту за обсягами співпраці Владислав Бельбас назвав Індію, де компанія одночасно відпрацьовує більше 90 оборонних проектів, та Туреччину, де триває робота в тому числі по створенню спільних зразків озброєнь.