Вибачте, цей текст доступний тільки українською

Українські чиновники та політики перед виборами витрачають космічні суми на просування власних амбіцій та партій. При цьому, ці кошти виділяють з бюджету і вони могли б вирішити чимало питань звичайних громадян.

На це звернув увагу лідер Громадського руху "Рідна країна" Микола Томенко.

 "Колись наш незабутній  Остап Вишня у своїх "Чухраїнцях" назвав спеціальні риси характеру дивацького народу з країни "Чукрен" і, зокрема, таку:  - Якось то воно буде!", - іронізує політик.

За його словами, у часи військової агресії на Сході та нескінченної торгівлі із окупантами, такі вчинки просто неприпустимі і нагадують про цинічне ставлення влади до народу.

Популярные статьи сейчас

Укрзализныця устроила пассажирам игры на выживание: "Хоть бы не сдохнуть на этом галицком Титанике"

Главное за ночь: бонус по субсидиям, "посадка" Порошенко, штрафы для пешеходов и тюрьма за пустой желудок

"Фриске" объявилась накануне свадьбы Шепелева, фанаты не могут поверить глазам

Главное за день субботы 14 декабря: роман между Тиной Кароль и Даном Баланом, траур Зеленского и "магия" АТБ

Показать еще

Останній писк політичної моди, як стверджує Томенко, - власна партійна реклама за гроші українців.

"Нагадаю, що в 2017 році НФ, БПП, Опоблок, Самопоміч, Радикальна партія і Батьківщина отримали з бюджету в 2016 році - 391  млн.грн.; в 2017 році  - 442 млн.грн, в 2018 отримають - 514 млн.грн.  Загалом: за три роки,1 мільярд 346 мільйонів гривень! Левова частина цих, наших коштів пішла на партійну рекламу, точніше на рекламу партійних вождів!  Серед очільників держави у справі освоєння бюджету на власний піар перед ведуть Гройсман і Кличко. Але якщо команда Порошенка всіляко маскує свої рекламні бюджети, то через так звану соціальну рекламу то через розміщення інформаційних матеріалів про поїздки (а так звані експерти та блогери, які палають безмежною політичною любов"ю до Президента - кешеві)..", - підкреслив лідер "Рідної країни".

Томенко додав: у 2017-му виділили близько 1,7 мільярдів бюджетних коштів на ті ж самі потреби, тим паче залучили неіснуючу Львівську типографію до друку агітаційних матеріалів. Цього року – вже 12 мільйонів не пошкодували на підготовку до виборів.

"Загалом експерти вже другий рік поспіль озвучують цифри в 1.3 млрд. грн. з бюджету на так зване висвітлення роботи уряду та комунікацію з громадськістю!!! Що стосується фінансування ЗМІ з бюджету, то тут - лідер Кличко. (недаремно Манафорт радив йому починати з медіа). З нашого київського бюджету на піар міського голови через ЗМІ закладено більше 100 млн.грн.! А скільки ще політичної джинси про "шалені успіхи європейської влади" Києва на приватних твканалах?! А Ви запитуєте чому Гройсман та його політичні друзі "дорогими" один одного називають", - коментує він.

Томенко підсумував, що заборона політичної реклами – єдиний спосіб заощадити кошти. А краще взагалі вкласти їх у соціальні проекти, з яких буде значно більше користі, аніж з плакатів та роликів на телеканалах

Нагадаємо, Янукович отримав нового адвоката.  Як повідомляв Знай.ua, РНБО розкрила подробиці щодо "референдуму" на Донбасі. Також Знай.ua писав, військовослужбовці одного з підрозділів 93-ї бригади ЗСУ провели навчальні стрільби зі станкового протитанкового гранатомета СПГ-9.