В Україні 22 травня відбулися перші пуски ракетних комплексів Javelin, які у країну прибули із США.

Про це повідомив президент Петро Порошенко.

«Сьогодні вперше в Україні відбулися пуски ракетних комплексів Javelin. Завдяки їм бойові можливості ЗСУ значно зросли», — написав президент.

Він додав, що це дуже ефективна оборонна зброя, яка буде застосуватись «в разі наступу РФ на позиції українських військ».

Популярные статьи сейчас
Почему яйца не стоит хранить в холодильнике: простые причины, о которых никто не знал Хорошо накормил и не уплатил налоги: БЭБ заподозрили родственников Юлии Тимошенко в сомнительных оборотах Простые советы, как правильно сварить пшено: будет очень вкусным и не горчить Заплатят в 8 раз больше: украинцам перечислили доставку газа
Показать еще

Як повідомляв раніше портал “Знай.ua”, до кінця травня Президент України Петро Порошенко планує взяти участь у випробуваннях американських протитанкових ракетних комплексів Javelinна українських полігонах.

Про це сказала представник Президента у Верховній Раді, народний депутат від БПП Ірина Луценко на засіданні Погоджувальної ради парламенту.

"Надання Україні американських Javelin підтверджує послаблення Росії на міжнародній арені. Президент України планує до кінця травня цього року взяти участь у випробуваннях Javelin на наших полігонах", - заявила Луценко.

Останній візит спецпредставника США Курта Волкера продемонстрував, що президент України Петро Порошенко знаходиться в більш вигідному, порівняно з американським парламентером, становищі, оскільки краще поінформований про позицію Кремля з усіх питань стосунків РФ-США. Про це у своєму блозі пише політический експерт Олександр Фомін.

Експерт вважає, що за підсумками сьомого візиту Курта Волкера в Україну, можна зробити декілька висновків.

«По-перше, інформаційний канал США-РФ не працює, тому навіть мова не йшла про новий раунд консультацій Волкер-Сурков. 14 травня заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін пояснив це так, що Москва і Вашингтон припинили дипломатичні контакти, тобто і щодо України теж. По-друге, американська сторона не націлена на пошук компромісу”, - повідомляє експерт.