В Україні 22 травня відбулися перші пуски ракетних комплексів Javelin, які у країну прибули із США.

Про це повідомив президент Петро Порошенко.

«Сьогодні вперше в Україні відбулися пуски ракетних комплексів Javelin. Завдяки їм бойові можливості ЗСУ значно зросли», — написав президент.

Він додав, що це дуже ефективна оборонна зброя, яка буде застосуватись «в разі наступу РФ на позиції українських військ».

Популярные статьи сейчас

У Насти Каменских умер папа: что известно о самом родном мужчине певицы

Новая возлюбленная бывшего Ани Лорак показала их семейное счастье - двое "деток"

"Станет мамочкой", - 45-летняя Наталья Могилевская заинтриговала украинцев

Самая переделанная из "Пацанок" Покрищук показала натуральную "красоту" до операций: "Узнали женщину?"

Показать еще

Як повідомляв раніше портал “Знай.ua”, до кінця травня Президент України Петро Порошенко планує взяти участь у випробуваннях американських протитанкових ракетних комплексів Javelinна українських полігонах.

Про це сказала представник Президента у Верховній Раді, народний депутат від БПП Ірина Луценко на засіданні Погоджувальної ради парламенту.

"Надання Україні американських Javelin підтверджує послаблення Росії на міжнародній арені. Президент України планує до кінця травня цього року взяти участь у випробуваннях Javelin на наших полігонах", - заявила Луценко.

Останній візит спецпредставника США Курта Волкера продемонстрував, що президент України Петро Порошенко знаходиться в більш вигідному, порівняно з американським парламентером, становищі, оскільки краще поінформований про позицію Кремля з усіх питань стосунків РФ-США. Про це у своєму блозі пише політический експерт Олександр Фомін.

Експерт вважає, що за підсумками сьомого візиту Курта Волкера в Україну, можна зробити декілька висновків.

«По-перше, інформаційний канал США-РФ не працює, тому навіть мова не йшла про новий раунд консультацій Волкер-Сурков. 14 травня заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін пояснив це так, що Москва і Вашингтон припинили дипломатичні контакти, тобто і щодо України теж. По-друге, американська сторона не націлена на пошук компромісу”, - повідомляє експерт.