Дружина колишнього голови Вищого господарського суду Віктора Татькова легалізувала щонайменше 80 мільйонів гривень, отриманих від протиправних дій. Про це йдеться в ухвалі Подільського районного суду від 6 березня 2018 року, пише Антикор.Як голова Вищого господарського суду України він керував процесом відбирання активів через винесення судами незаконних рішень. За інформацією зі ЗМІ, «дохід» від цієї діяльності міг складати понад 10 мільярдів доларів.

18 жовтня 2016 року співробітники Департаменту спецрозслідуваннь Генпрокуратури України повідомили про підозру у вчиненні злочинів суддям Вищого господарського суду України Віктору Татькову і Артуру Ємельянову. Їх звинувачували у тому, що в 2011-2014 роках вони незаконно втручалися в систему прийняття судових рішень

«Слідство має докази того, що ці особи в 2011-2014 роках фактично підпорядкували собі систему прийняття судових рішень. Досліджується близько 7000 випадків незаконного втручання в автоматизовану систему розподілу справ і заяв, втручання в діяльність суддів з метою винесення ними необхідних зловмисникам неправосудних рішень в господарських судах всіх інстанцій», - писав на своїй сторінці у Facebook Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За словами Луценка, зазначеним особам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 376, ч. 2 ст. 376-1 Кримінального кодексу України.

Популярные статьи сейчас

Киевское метро может подорожать до 20 гривен

Под Одессой мужчина погиб на кладбище, трагедию видело все село

Молитва об исцелении от болезни: сильные слова, которые излечат от недуга

Ушел из жизни известный радиоведущий после двухнедельной комы: "На голову упала..."

Показать еще

У грудні 2016 року начальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк розповів, що Віктор Татьков нібито знаходиться на лікуванні за кордоном і покинув країну до повідомлення про підозру.

Влітку 2017 року Горбатюк в коментарі Радіо «Свобода» повідомив, що колишній голова Вищого господарського суду Татьков знаходиться в розшуку і до моменту оголошення в розшук він був у Німеччині на лікуванні та вказував, що підлікується і приїде, але з певного часу перестав виходити на зв'язок.

Про те, що своє майно та більшість статків Татьков оформив на цивільну дружину Ярославу Красильникову слідству стало відомо декілька років тому. Більше того, ЗМІ повідомляли, що слідство отримало доступ до рахунків жінки, аби довести, що її статки – це гроші, «зароблені» Віктором Татьковим незаконно.

У рішенні від 6 березня 2018 року Подільський суд м. Києва зазначає, що цивільна дружина колишнього голови Вищого господарського суду України Ярослава Володимирівна Красильникова за участю AT «Ощадбанк», компанії ТОВ «Інвестиційна компанія «Травіан» і двох фізичних осіб – громадян Литви, використовуючи схему купівлі - продажу цінних паперів (казначейських зобов'язань) за штучно оформленими договорами, за період травень - вересень 2013 року легалізувала грошові кошти, одержані Віктором Татьковим внаслідок вчинення суспільно небезпечних протиправних діянь, в розмірі 80 млн. грн.

Цивільна дружина Віктора Татькова відома в певних колах співачка під псевдонімом «Ярослава». Вона, як і колишній голова ВГСУ, родом з Донеччини. Факт того, що саме ця представниця шоу-бізнесу є співмешканкою Татькова, підтверджується тим, що у фігурантів є двоє спільних дітей. У декларації екс-судді за 2016 рік зазначається, що він має сина Івана та доньку Анастасію. Такі ж імена мають діти співачки Ярослави, про що вона неодноразово заявляла пресі.

Напередодні того, коли представники Генеральної прокуратури почали говорити, що Віктор Татьков виїхав за кордон на лікування і не повернувся, його дружина проводила час у компанії російських музикантів. Її сторінка в Instagram відкрита, тому можна побачити, що у вересні 2016 року Ярослава Красильникова позувала на фото з Ігорем Ніколаєвим та Ігорем Крутим.

Зараз же, судячи з інформації з її акаунту, вона мешкає в Австрії і багато часу проводить на елітних курортах – у Монте-Карло, в ОАЕ тощо.Цікавий факт, Ярослава вказує як місце проживання - Відень. Можна зробити припущення, що і її чоловік - Віктор Татьков - мешкає такой там. У Відні осів і ще один фігурант «суддівської» справи, колишній заступник Татькова - Артур Ємельянов.

Журналісти програми «Схеми» на Радіо «Свобода» провели велике розслідування та з`ясували, що Ємельянов з родиною не просто перебрався до Австрії, там у нього є велика кількість нерухомості, зокрема готелі та квартири.

Цікаво, що дружина Ємельянова, з якою він оформив фіктивне розлучення, має спільні інтереси з матір`ю дітей Віктора Татькова. Так, за даними бізнес-пошукової системи «YouControl«, Ярослава Красильникова та Світлана Ємельянова є засновницями щонайменше восьми компаній в Україні. Більшість з них розташовані у тимчасово непідконтрольному нашій державі Донецьку і жодна з них не припинила діяльності.

Крім того, Ярослава Красильникова є засновницею, або має частки щонайменше в 7-ми компаніях:

- ТОВ «АДМІНЕТАЛОНБУД»;
- ТОВ «Д'КОМП»;
- ТОВ «ИНТЕРКОМИНВЕСТ»;
- ТОВ «ПРЕМІУМ КОМПЛЕКС»;
- ТОВ «РК ГОРИЗОНТ»;
- ФОП Красильникова.

Усі підприємства зареєстровані в Донецьку та здійснюють наразі діяльність на окупованій території.

Якщо слідству відомо, що Ярослава Красильникова брала участь у легалізації коштів, зароблених кримінальним шляхом, то цікаво, чи перебуває вона у розшуку? Якщо правоохоронці її шукають, як і Віктора Татькова, то сторінка Ярослави в Instagram це майже 100%-а можливість точно дізнатись, де перебуває подружжя.

Нещодавнє рішення Подільського суду у справі Віктора Татькова може означати, що правоохоронці не полишили бажання довести провину кишенькових суддів Януковича. І якщо це вдасться, то Генеральному прокурору можна буде вчергове похизуватися тим, що гроші президента-втікача повертаються до державного бюджету.