Вибачте, цей текст доступний тільки українською 

Кандидат в Президенти України Анатолій Гриценко і його дружина Юлія Мостова дуже активно спілкуються з представниками Російської Федерації. В ролі зв'язкового виступає Сбербанк Росії.

Про це заявили в траблшутінговій компанії The Underdog UnLawyers.

Вони з'ясували, що Юлія Мостова і глава Сбербанку Росії в Україні Ірина Князєва спілкуються ледь не кожного дня, зазначає "Контракты UA".

Популярные статьи сейчас

Зеленский оказался в центре скандала после поста в социальной сети: "Есть один минус..."

Тарзану и не снилось: Королева слила архивное видео с Николаевым, это надо видеть

Киркоров резко похудел на 40 килограммов, Пугачева помогла

Мощное землетрясение накроет Украину: какие области под угрозой

Показать еще

«Насправді, як би хто не хотів щось вдати, Анатолій Гриценко та Юлія Мостова дуже активно спілкуються з представниками Російської Федерації.

"Одним з каналів зв'язку для них є Ірина Олексіївна Князєва, глава правління Сбербанку Росії в Україні, з якою Юлія Мостова спілкується майже в щоденному режимі. Ірина Олексіївна Князєва – це гарний канал зв'язку. І Юлія Мостова, і Анатолій Гриценко знайомі з нею не один рік, більш того, зважаючи на нещодавній стрибок у кар'єрі Ірини, було б нерозумно не скористатися її можливостями», – розповів траблшут компанії Володимир Коваль.

Він також повідомив, що ними встановлено зв'язок Ірини Князєвої з Дмитром Фірташем, що беруть участь у фінансуванні президентської кампанії Гриценка.

«Ірина, насамперед, вірний топ-менеджер Валерія Хорошковського, який фактично частково контролює діяльність української філії банку. Ірина супроводжує процес непрямого продажу банку своєму патрону. Це її роль, завдання і місія перебування на нинішній посаді. Валерій Хорошковський, зі свого боку, є бізнес-партнером Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа, яких також давно називають спонсорами кампанії Гриценка.

Я здогадуюся, що кампанія Гриценка буде фінансуватися Сбербанком Росії через Ірину Князєву і можу це довести», – вказує Коваль.

Він також назвав простим піар-ходом недавню заяву Слідчого Комітету РФ про порушення справи проти Гриценка.

«Бачу новину про те, що Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу проти Анатолія Гриценка за політичні заяви 2014 року.

За заяви 2014 року, але порушив зараз, перед виборами, зобразивши Гриценко жертвою режиму і чи не головним ворогом Володимира Путіна в Україні.

"Досить простий піар-хід", – підкреслили в The Underdog UnLawyers.