Ще одна туристична родзинка з'явилася на карті України - 25 червня в Умані, Черкаської області відбулося відкриття фонтанного комплексу, який отримав назву "Перлина кохання".

Фонтанний комплекс розташований в сквері імені Тараса Шевченка, на березі Осташівського ставу. Відкриття комплексу в перший же день зібрав понад 50 тисяч гостей.

Як повідомлялося в прес-релізі - на сьогодні це найбільший світломузичний комплекс фонтанів, які одночасно розташовані на суші і на воді.

Основна чаша фонтану зі світломузичним шоу має площу в 450 квадратних метрів, а висота струменя головного фонтану - 19 метрів.

А головною подією стало голографічне зображення над водою. Туристи зможуть помилуватися фонтанним комплексом в п'ятницю, суботу та неділю після 21 години - аж до 1 листопада.

Популярные статьи сейчас
В украинцев массово горят холодильники: как уберечь технику во время отключений света Украинцы спешат снять наличные из-за лимитов: сколько удастся получить в течение суток Гороскоп на неделю 22-28 июля для всех знаков Зодиака: враги Тельцов, радости Дев и изоляция Скорпионов Пенсионерам прибавят 600 гривен: как оформить надбавку
Показать еще

Гості свята вже заявили, що Умань переплюнула Вінницю з її знаменитими рошенівських фонтанами. А туристи в соціальних мережах вже планують свої поїздки з урахуванням новинки.

фото: ФБ Дацкой Лилии