«ELITE MMA PRO» стає офіційним партнером Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України всіх вікових категорій і рівнів підготовки спортсменів та отримує виключне законне право на проведення офіційних турнірів із ММА національного та міжнародного рівнів в Україні. Відтепер наші спортсмени матимуть чітке розуміння, як потрапити на престижні міжнародні турніри з ММА у всьому світі.

Міжнародна промоутерська компанія має на меті проводити видовищні турніри зі змішаних єдиноборств в Україні та надавати можливості кар'єрного зросту спортсменам від І-го дитячого розряду до професіонала.

На презентації буде представлена лінійка поясів організації, за які змагатимуться найкращі спортсмени національних і міжнародних рівнів та професіонали: «Elite MMA UA», «Elite MMA International» та «Elite MMA Pro» відповідно.

Під час заходу відбудеться прес-конференції ТОП-менеджменту організації, будуть підписані угоди та меморандуми про співпрацю з низкою національних федерацій з різних видів єдиноборств.

Незважаючи на те, що промоутерська компанія тільки розпочинає свою діяльність, на 2020 рік запланований щільний графік спортивних подій, які частково будуть анонсовані на прес-конференції. Як зазначає Дмитро Христюк, президент «ELITE MMA PRO»: «Попереду – багато спільної роботи! На початку березня – велика презентація нашого плану дій, нового міжнародного проекту та ще багато цікавого! Буде дуже гаряче! І це – без перебільшення».

Популярные статьи сейчас

Оля Полякова призналась, кто из звезд шоу-бизнеса ее бесит - Тина Кароль в списке

Ольга Сумская подсказала, как разнообразить завтрак для всей семьи: всего два ингредиента

В Украине изменятся правила проезда для льготников - заявление Минсоцполитики

"Холостяк" Заливако впервые увидит девушек без тонны макияжа: "Я офигел!"

Показать еще

В рамках заходу відбудеться зустріч із непереможним Ярославом Амосовим, будуть присутні його тренер Сердюк Федір Миколайович та його спортивний менеджер Андрій Співачук.

Серед гостей будуть присутні президент Федерації Олег Рожкевич, члени президії і керівники обласних відокремлених підрозділів Федерації.

Стежте за подіями ELITE MMA на офіційній сторінці організації у Facebook facebook.com/elitemma.pro.

Презентація «ELITE MMA PRO» відбудеться 4 березня в Києві у «PM HALL», початок об 11:00, вхід за попередніми списками.

Для довідки:

Дмитро Христюк – президент «ELITE MMA PRO», дворазовий чемпіон світу з бойового самбо, майстер спорту України міжнародного класу, почесний президент та голова наглядової ради Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України

Андрій Співачук – спортивний менеджер Ярослава Амосова, Дмитра і Владислава Парубченко, Сергія Харитонова та інших відомих спортсменів змішаних єдиноборств ММА.

Акредитація для ЗМІ до 3 березня 2020 р. (до 17:00) за ел. адресою: pr@elitemma.pro

Регламент заходу:

10:30-11:00 Збори учасників

11:00 Початок заходу

12:30 Фуршет, інтерв’ю у вільній формі.