В кінці квітня низкою українських медіа пройшла інформація про те, що на двох кінних заводах від нестачі кормів гинуть коні. Мова йшла, зокрема, про Дніпропетровський кінний завод. Проте, за інформацією “Голос-інфо”, це не відповідає дійсності, пишуть Новини.

6 травня, там (на Дніпропетровському кінному заводі – прим. редакції) було здійснено перевірку Держветслужбою спільно з Держспоживслужбою. Порушень чи проблем не встановлено. Висновок офіційний матимемо на руках найближчим часом. – повідомив в.о. директора ДП «Конярство України» Олександр Войний.

Також він зазначив, що хоча підприємство (ДП “Конярство”) і є державним, фінансування з державного бюджету не відбувається. Також багато перешкод нормальній діяльності підприємства, за його словами, з боку бюрократії – земельні відділи на місцях, міські та селищні ради, працівники Держгеокадастру та інші чиновники.

Насправді показали коней, які були не дуже доглянуті після зими. Також вони були дуже старі і виснажені лошатами. Нічого надзвичайного, так буває. Коні, як і люди, можуть старішати і навіть помирати, від віку. Але це не означає, що за ними погано доглядають, – додав Олександр Войний.

Популярные статьи сейчас

В сеть слили эксклюзивные кадры общения "Холостяка" Макса и Дашы

Вероятная избранница Холостяка вывалила грязное белье Макса и не только его - "Унижение...совсем не любовь"

Порошенко подкосил очередной удар - ушел из жизни очень близкий человек

Украинцам назвали новые правила выхода на пенсию, о возрасте можно забыть

Показать еще

Метою цієї інформаційної атаки, на його думку, є “отримати в своє користування земельний ресурс, який належить державі та використовується державним підприємством «Конярство України»