На даний момент жителі анексованого РФ Криму хочуть, щоб півострів повернувся під контроль України.

"Я вам скажу щодо цього Криму і всього іншого. Я тут живу вже 45 років, люди чекають і вірять в те, що все повернеться на свої місця. Те, що вкрадено, воно завжди повертається. Люди, 70%, зараз би побігли назад . Треба ще трохи влада поміняти, ту, що в Києві сидить. Тому що вони всі думають про себе, про нас ніхто не думає ", - заявив чоловік, передає" Крим. Реалії ".

Він поскаржився на жебрацькі пенсії на півострові. Соціальна пенсія 8500 тис. Руб. (4019 грн за курсом НБУ), 5 тис. Руб. (2364 грн) потрібно віддати за "комуналку", а на життя залишається лише 3-4 тис. Руб. (1418-1891 гривень).

"Нам наобіцяли Арабські Емірати, опріснену воду і все інше - нічого немає. Зараз все дорожчає", - скаржиться житель півострова.

Також кримчанин розповів, що в Криму немає нормальних продуктів харчування. Корів все повирезать, тому що доводиться платити податками. Крім того, окупанти відбирають землю у місцевих жителів.

Популярные статьи сейчас

Солистка группы KAZKA Зарицкая сильно похудела на "Танцях з зірками": скоро догонит Могилевскую

В Украине начнутся массовые карантинные рейды: людям без масок светят штрафы

Ирина Сопонару из "Женского квартала" среди райского сада стала Евой-соблазнительницей: "Адам где-то спит"

Дочь Анастасии Заворотнюк начала ходить "в трауре": "Грустно, очень..."

Показать еще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Гендиректор концерну Siemens Джо Кезер запевнив, що зробить все, щоб ситуація з турбінами в Криму більше не повторилася.