Третий день подряд группы террористов батальона "Сомали" и "Спарта" под прикрытием артиллерии и двух танков безуспешно штурмуют позиции ВСУ в районе населенного пункта Крутая Балка.

Об этом написали волонтеры фонда "Вернись живым" на странице в социальной сети Facebook.

"Ребята отчитываются, что к своим бывшим командирам "Гиви" и "Мотороле" отправились скоростным лифтом почти два десятка террористов. Кстати! ОБСЕ на этом участке фронта видели всего несколько минут", – говорится в публикации.

Со стороны ВСУ подтверждено уже 19 раненых, из них семеро в крайне тяжелом состоянии. К большому сожалению, двое защитников погибли, один из них офицер.

Также волонтеры опубликовали видео переговоров двух военных по рации, из которого следует, что террористы продолжают подвозить в зону конфликта новое вооружение и боевиков.

Новини з АТО

Минулі дві доби на передовій стали найскладнішими для наших хлопців за останні декілька тижнів. Терористи не жаліючи боєприпасів били майже по всім напрямках. В нашу сторону прилітало все, починаючи від кулі 5.45 калібру, закінчуючи реактивними системами «Град». Найзапеклішою ділянкою фронту стала Луганська область. Протягом двох діб, безперервно ополченці били по нашим передовим позиціям, а також населеним пунктам Попасна, Кримське, Троїцьке, Новотроїцьке, Новотошковка, Трьохізбенка. Епіцентром боїв стало село Жолобок, де противник спочатку підірвав декілька житлових будинків, повідомив у ЗМІ, що ЗСУ пішло в наступ. Хоча насправді в цей час підрозділи бойовиків несли феноменальні втрати, намагаючись захопити наші оборонні редути. В окупованому Стаханові «порєбрікі» навіть розгорнули мобільний госпіталь, але кулі наших захисників виявились міцнішими за здоров’я послідовників «бєсмєртного полка». На азовському побережжі вчора вдень було відносно тихо, поки класні пацани з ОБСЄ не поїхали «спати». Зранку ракети приземлялись неподалік Чермалика, а на вечір між Широкіно та Лебединським. Вже третій день поспіль тривають запеклі бої й неподалік Авдіївки. Групи бойовиків батальйону «Сомалі» та «Спарта», під прикриттям артилерії і двох танків безуспішно штурмують наші позиції в районі населеного пункту Крута Балка. Хлопці звітують, що до своїх колишніх командирів відправились швидкісним ліфтом майже два десятки терористів. Доречі! ОБСЄ на цій ділянці фронту бачили всього декілька хвилин. З нашого боку на даний момент підтверджено вже 19 поранених, з них семеро в край важкому стані. На превеликий жаль двоє захисників загинули, один з них офіцер. Попереду ще не один запеклий бій. Хоч літні ночі і короткі, але там на передовій, вони занадто довгі. Судячи з відео, яке надіслали хлопці, противник продовжує стягувати боєприпаси на свої передові позиції. Ми в свою чергу, великим «десантом» днями знову відправляємось на передову. Звіти з попередніх поїздок читайте згодом, поки ми будемо грузити 4 машини найнеобхіднішої допомоги для наших хлопців. Війна триває і допомогти армії ви можете тут: goo.gl/OSoiyQ Andriy Rymaruk Проект "Повернись живим"

Популярные статьи сейчас

Юрий Горбунов вспомнил день, проведенный с молоденькой Тиной Кароль: "Хоть есть 18 лет?"

Победительница "Холостяка" Даша Ульянова увеличила и перекрасила грудь - тело голое, только трусы видно

"Холостячка" Злата Огневич практически сняла трусы и засветила "улитку", Задворный может кусать локти

Украинцы нашли двойника Кузьмы Скрябина, как две капли: "Так похож, и внешне и юмором"

Показать еще
Posted by Повернись живим on Wednesday, 7 June 2017

Как писал информационный портал "Знай.uа", украинский защитник передал привет террористам в эфире радио окупованогоДонецька.