19 січня на Донбасі, в районі Широкино, українське солдати підібрали пораненого бойовика, якого кинули на поле бою спливати кров'ю.

Українські бійці оперативно евакуювали бойовика, так як він потребував екстреної медичної допомоги, передає Штаб АТО. Вказується, що при захопленні бойовик був одягнений в російську військову форму.

За життя бойовика українські лікарі боролися сім годин, тому як він ледь не загинув від втрати крові.

На даний момент ворожий диверсант знаходиться в реанімації під наглядом лікарів. Його стан медики оцінюють як важкий, але стабільний.

Популярные статьи сейчас

45-летняя Могилевская "променяла" миллионера на 71-летнего Поплавского: "Мы худеем"

Лидия Таран нарядилась в красное ради мужчины: "Чтобы все ахнули!"

Алина Гросу жестко ответила на нападки Оли Поляковой: "Пусть завидует молча"

За отказ вакцинироваться - штраф: юристы назвали украинцам главные риски

Показать еще

Вражеский диверсант

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вимоги Кремля провести вибори на окупованих територіях Донбасу і привласнити йому особливий статус більшість українців виконувати не згодні, навіть незважаючи на те, що це обумовлено Мінськом. Про це розповіла голова фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна. Вона підкреслила, що так само люди не вважають прийнятними жоден із запропонованих компромісів. "Найменше згодні на проведення місцевих виборів на умовах, яких вимагають бойовики. Чи згодні на це тільки 12%", - заявила експерт.