Активисты на Грушевского требовали «Пулю в лоб» (фото)

Столица
20.08 13:31
14565
1

В Киеве участники движения "Финансовый майдан" перекрыли улицу Грушевского. Об этом пишет "Единство".

На плакатах, с которыми пришли активисты, написано: "Геноцид среднего класса Украины", "ПоТрошенко, отдай нам наши деньги", а также требования ввести временную администрацию в Нацбанк Украины, Кабинет Министров, Верховную Раду и Администрацию Президента.

Читайте также: Водители "Киевпастранса" начнут забастовку, если им не выплатят долги по зарплате

Люди, которые пришли на акцию, скандировали: "Банду геть! Позор! Яценюк, покажись народу! "Пуля в лоб" выходи!".

Напомним, недавно центральный вход в Национальный банк Украины, который с февраля был заблокирован палаточным городком активистов "Финансового майдана", разблокировали.

С 1 августа "Финансовый майдан" объявил о прекращении бессрочного митинга под стенами НБУ.

Комментарии

Алла Мартыка
Алла Мартыка
26.08.2015 / 13:31
Шановні автори статті, ми вдячні Вам, що Ви помітили проблему, що виникла у банківській сфері. Але на фото мітинг не Фінмайдану, а це вкладники банків Дельта, Форум, ВАБ вимагають повернення своїх заощаджень, які у них нагло і цинічно вкрали, прикриваючись чисткою банківської системи. Пограбовано 24000 вкладників банку Форум, 35000 вкладників Дельти і сотні тисяч вкладників банків Надра, Сити та інших. Активи знищених банків, як заявив представник ФГВ, складають більше 300 МЛРД.ГРН.! Фонд оцінює їх в 20% від загальної вартості. Виникає питання - куди подінеться решта? Активи банку Форум на момент введення адміністрації складали більше 10 млрд.грн. А після того, як там "попрацювала" ліквідатор - їх лишилось 2,3. Питання - де поділись активи банку і де гроші клієнтів банку Форум? Якщо у клієнта банку забирають 100 тис.дол., а потім повертають 200 тис. грн. по курсу 9,3, то це шахрайство в особливо великих масштабах, але ніяк не захист його інтересів, як вкладника. Це просто фінансовий геноцид, який люди намагаються зупинити і на який влада півтори року закриває очі. Будемо вдячні Вам за зворотній зв"язок і сподіваємось на плідну співпрацю у вирішенні проблем вкладників і поверненню їх заощаджень.

ИНТЕРЕСНЫЕ МАТЕРИАЛЫ

ПолитикаВыбор редакцииРасследование18.01
Loading...

Выбор редакции


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ

Подписывайтесь на нас в социальных сетях, чтобы всегда быть в курсе самых новых новостей и событий

Вверх